Vimeo Video İndir

Ücretsiz olarak video indirme web sitesi. Hızlı ve güvenli şekilde video ve müzik indirin.

Vimeo video indir, video izleme platformları arasında çok önemli bir yere sahip olan Vimeo platformunun kullanıcıları tarafından merak edilen konulardan biridir. Diğer video indirme sitelerine oranla daha az popülerliğe sahip olan platformun içerisinde barındırdığı videoları indirebilmek için kullanılabilecek yöntemler de oldukça sınırlı sayıdadır.

Video izleme platformlarına baktığımızda ön sıralarda yer alan popüler platformlar için kullanılabilecek indirme yöntemlerinin daha fazla olduğu görülebilmektedir. Popülerliği düşük olan siteler için ise yöntemler daha sınırlıdır. Kullanılabilecek yöntemlerin sınırlı sayıda olması kullanıcıları da zor duruma sokmaktadır. Bu bağlamda sağlamış olduğu hizmeti en başarılı şekilde gerçekleştiren siteler ön plana çıkmakta ve kullanıcıların beğenisini kazanmaktadır. Bu doğrultuda yapılan Vimeo video indir şeklindeki araştırmaların ise vardığı sonuç tüm sosyal medya platformları için hizmet veren tek bir siteye yönelmektedir. Site sağlamış olduğu hizmet çeşitliliği bakımından oldukça fazla takdir toplamaktadır.

Vimeo Video İndir

Popüler video izleme platformları arasında önemli bir yere sahip olan Vimeo, kullanıcıların beğeniyle izlemiş oldukları videoları izleme işlemini gerçekleştirdikleri cihaza indirebilmelerine izin vermemektedir. Yaşamın her alanında istatistiklerin önemini görebildiğimiz gibi, bu platformların kullanımı esnasındaki istatistiklerin de oldukça önemli olduğu görülmektedir. Yapılan araştırmalar sonucunda elde edilen istatistiki verilere bakıldığında ise indirme işlemine izin verildiğinde kullanıcıların platform üzerinde geçirdikleri sürenin azaldığı tespit edilmektedir. Tüm bu durumlar göz önüne alındığında platformun üreticilerinin böyle bir engelleme getiriyor olmasına hak vermemek mümkün değildir.

Platform üreticileri her ne kadar haklı olsa da kullanıcılar bu engellemeleri aşmak için çabalamaktadır. Bu doğrultuda Vimeo video indir konusu üzerinde yapılan araştırmaların sayısı artmaktadır. Popüler platformların video içeriklerini indirme durumu söz konusu olduğunda ilk olarak akla gelen https://videoindir.net/ burada da devreye girmekte ve kullanıcıların ihtiyacına çözüm olmaktadır. Her zaman kullanıcı odaklı olarak hizmet vermeyi temel prensip edinen site, kullanım kolaylığı sağlamak amacıyla geliştirdiği sade görünümü ile büyük beğeni kazanmaktadır. Kazandığı beğeniyi yalnızca görünümünden dolayı değil sağladığı hizmetlerin başarılı olmasından dolayı elde etmektedir.

Vimeo Videosu Nasıl İndirilir?

Dünya genelinde popüler olan birçok video izleme platformuna yönelik olarak hizmet veren https://videoindir.net/ Vimeo ile ilgili indirme işlemlerinde de ön plana çıkmayı başarmaktadır. Sağlamış olduğu hizmetin kullanımı oldukça kolaydır. Bu hizmetten yararlanmak için uygulamanız gereken adımlar şu şekildedir:

  • Öncelikle Vimeo isimli video izleme platformuna giriniz.
  • Bilgisayarınıza veya mobil cihazınıza indirmek istediğiniz video içeriğini açınız.
  • Açmış olduğunuz içeriğin adres çubuğunda yer alan bağlantı linkini kopyalayınız.
  • Eğer kullanımınızı Vimeo mobil uygulaması üzerinden gerçekleştiriyorsanız videonun sağ üst köşesinde yer alan “Paylaş” butonunu kullanmalısınız. Paylaş butonuna tıkladıktan sonra telefonunuzun modeline bağlı olarak farklı seçenekler sunulacaktır. Bu seçeneklerden herhangi birini tercih ederek videonun bağlantı linkine ulaşabilirsiniz.
  • Kopyalamış olduğunuz linki kullanarak videoyu indirmek için https://videoindir.net/ adresine giriniz.
  • Ana sayfa üzerinde yer alan “Vimeo video indir” butonuna tıklayınız.
  • Ardından açılan sayfada yer alan kutucuğa bağlantı linkini yapıştırınız.
  • Ardından kutucuğun sağ tarafında yer alan “İndir” butonuna tıklayınız.
  • Butona tıkladıktan sonra indirmek istediğiniz videonun hangi görüntü kalitesinde indirilmesini istediğinizi belirleyiniz.
  • Belirlemiş olduğunuz video kalitesine tıklayarak indirme işlemini tamamlayınız.

Vimeo mobil uygulaması kullanılarak gerçekleştirilecek olan indirme işlemlerinde bağlantı linkini kopyalama aşamasında sorunlar yaşanabilmektedir. Uygulama kendi içerisinde bağlantı linkini kopyalamak için bir seçenek sunmamaktadır. Yalnızca videonun farklı platformlar aracılığıyla paylaşılabilmesine izin vermektedir. Bağlantı linkini kopyalamak için ek bir seçenek olmamasına rağmen paylaş özelliğini kullanarak, telefonunuzda bulunan herhangi bir uygulama aracılığıyla videonun linkine ulaşmanız mümkündür. Kullanılan telefon modelleri farklılık gösterdiği için kesin bir yöntem belirtilememektedir.

Nasıl Video İndiririm?

Farklı Sitelerden Video İndirin

Sınırsız kullanım, tamamen ücretsiz video indir. En hızlı şekilde sorunsuz video indirin.

Kullanmaya başla
1

İndirmek istediğiniz linki kopyalayın.

2

Yukarıdaki alana yapıştırın

3

İndir butonuna basın.

Farklı Sitelerden Video İndirin

Bu site sayesinde desteklenen sitelerden videolar indirebilirsiniz.

Desteklenen Servisler

9GAG, Snapchat, Soundcloud, Streamable, Substack, TED, Telegram, Threads, Tiktok, Tumblr, Twitch, Vimeo, VK, YouTube, X

Bu kaynaklardan ses dosyaları indirebilirsiniz

Eğer mümkünse müziği indirebilirsiniz.