Dailymotion Video indir

Ücretsiz olarak video indirme web sitesi. Hızlı ve güvenli şekilde video ve müzik indirin.

Dailymotion video indir, internet üzerinde yapılan araştırmalar incelendiğinde sıklıkla gerçekleştirilen aramalardan biri olarak gözlemlenmektedir. Video izleme platformları arasında başarılı performans sergileyenlerden biri olan ve oldukça yüksek bir kullanıcı sayısına sahip olan Dailymotion, içerisinde barındırdığı videolar ile birlikte kullanıcılardan beğeni toplamayı başarmaktadır.

İnternette gerçekleştirilen gezintiler esnasında ihtiyaç duyulan, boş vakitlerde eğlence kaynağı olarak tercih edilen video içerikleri, Dailymotion platformu ile birlikte kullanıcılarla buluşmaktadır. Platformda bulunan videoların kalitesi ve çeşitliliği kullanıcıları cezbederken, daha sonra da izleyebilmek için indirme ihtiyacını doğurmaktadır. Bakıldığında kullanıcıların platform içerisinde daha fazla vakit geçirmesi hedeflendiğinden dolayı platform tarafından herhangi bir indirme seçeneği sunulmamaktadır. Böyle durumlarda alternatif olarak kullanılabilecek yöntemler devreye girmektedir. Kullanım pratikliği açısından bakıldığında videonun bağlantı linkini kopyalama yoluyla gerçekleştirilen yöntemler daha fazla ön plana çıkmaktadır. Dailymotion video indir işlemi için bağlantı linkini kopyalama yoluyla gerçekleştirilen yöntemlere bakıldığında ise https://videoindir.net/ adresi ön plana çıkmaktadır.

Dailymotion Video İndir

Dünya genelinde büyük kitlelere hizmet veren video izleme platformlarına bakıldığında hepsinin daha fazla kullanıcı sayısına ulaşmayı hedeflediği ve politikalarını bu doğrultuda oluşturduğu görülebilmektedir. Video indirme işlemi konusunda oluşturulan engelleme politikası da bu doğrultuda tercih edilmiş bir politikadır.

İçerik üreten ve ürettiği içeriği sunan bu platformlar için içeriğin indirilmesini engelleme politikası her ne kadar başarılı olarak görülse de bu engellemeyi aşan önemli bir site bulunmaktadır. https://videoindir.net/ isimli site platformun politikası gereği oluşturmuş bu olduğu engellemeyi oldukça başarılı bir şekilde aşmayı başarmaktadır. Sağlamış olduğun hizmet çeşitliliği ve kullanım kolaylığı bakımından kullanıcıların gözdesi olmayı başarırken, platformların oluşturmuş olduğu engellemeleri aşması ile de büyük beğeni kazanmaktadır. Bu ve benzeri olumlu sebeplerden dolayı gün geçtikçe daha fazla kullanıcı tarafından tercih edilmeye başlayan site, sosyal medya platformlarında yer alan video içeriklerini indirme konusunda bir numaralı yöntem haline gelmektedir.

Dailymotion Videosu Nasıl İndirilir?

Dailymotion isimli video izleme platformunu kullanarak birçok alanda video izleyebilmek mümkündür. İçerisinde barındırdığı video çeşitliliği ile birlikte kullanıcıların her zaman gözdesi olmayı başaran platform, video indirme konusunda oluşturduğu engellemeler ile birlikte kullanıcılarından olumsuz not almaktadır. Böyle durumlarda ise adından sıklıkla söz ettiren, sağladığı hizmetle kullanıcılarının ihtiyaçlarına çözüm olan https://videoindir.net/ devreye girmektedir. Bu siteyi kullanarak Dailymotion video indir işlemini gerçekleştirmek isteyenlerin yapması gereken şunlardır:

 • Öncelikle Dailymotion internet sitesine giriniz.
 • İndirmek istediğiniz videoyu bulunuz.
 • Videonun adres çubuğunda yer alan bağlantı linkini kopyalayınız.
 • Videoyu indirmek için videoindir.net adresine giriniz.
 • Sitenin ana sayfasında yer alan Dailymotion video indir butonuna tıklayınız.
 • İndirmek üzere kopyaladığınız bağlantı linkini ilgili kutucuğa yapıştırınız.
 • Kutucuğun yan tarafında yer alan “İndir” butonuna tıklayınız.
 • İndirmek istediğiniz videonun görüntü kalitesine ilişkin seçenekler sunulacaktır.
 • Sunulan seçeneklerin alt kısmında indireceğiniz dosyanın boyutu da yazmaktadır. İnternet paketinizi ve görüntü kalitesini dikkate alarak size en uygun seçeneği seçiniz ve indirme işlemini tamamlayınız.

Dailymotion mobil uygulamasını kullanarak Dailymotion video indir işlemini gerçekleştirmek isteyen kullanıcılar için videonun bağlantı linki şu şekilde kopyalanmaktadır:

 • Cep telefonunuzdan Dailymotion uygulamasını açınız.
 • İndirmek istediğiniz videoyu açınız.
 • Videonun alt kısmında yer alan “Paylaş” butonuna basınız.
 • Açılan seçenekler cep telefonu modelinize göre değişiklik gösterecektir. Ve içerisinde bağlantıyı kopyala tarzında bir seçenek bulunmamaktadır.
 • Size sunulan paylaş seçeneklerinden herhangi birini kullanarak videonun bağlantı linkini birisine gönderebilirsiniz. Daha sonra gönderdiğiniz uygulamaya girerek oradan bağlantı linkini kopyalayabilirsiniz.

Mobil uygulama ile gerçekleştirilen kullanımlarda videonun altında “İndir” isminde bir buton olduğu görüntülemektedir. Bu butonu kullanarak videonun cep telefonuna indirilmesi ve daha sonra başka bir kullanıcıya gönderilmesi mümkün değildir. Bu buton yalnızca daha sonra çevrimdışı olarak Dailymotion uygulaması kullanılarak gerçekleştirilecek izleme işlemlerinde kullanılabilmektedir. Bu sebeple yalnızca uygulama içerisinde indirme imkânı sağlayan bu yöntem yerine bağlantı linkini kopyalama yoluyla https://videoindir.net/ adresi üzerinden gerçekleştirilen yöntemin kullanılması tavsiye edilmektedir. Bu yöntem kullanılarak yapılan indirme işlemlerinde video direkt olarak sizin belirlemiş olduğunuz video kalitesiyle bilgisayarınıza veya mobil cihazınıza indirilmektedir.

Nasıl Video İndiririm?

Farklı Sitelerden Video İndirin

Sınırsız kullanım, tamamen ücretsiz video indir. En hızlı şekilde sorunsuz video indirin.

Kullanmaya başla
1

İndirmek istediğiniz linki kopyalayın.

2

Yukarıdaki alana yapıştırın

3

İndir butonuna basın.

Farklı Sitelerden Video İndirin

Bu site sayesinde desteklenen sitelerden videolar indirebilirsiniz.

Desteklenen Servisler

9GAG, Snapchat, Soundcloud, Streamable, Substack, TED, Telegram, Threads, Tiktok, Tumblr, Twitch, Vimeo, VK, YouTube, X

Bu kaynaklardan ses dosyaları indirebilirsiniz

Eğer mümkünse müziği indirebilirsiniz.