Twitter (X) Video indir

Ücretsiz olarak video indirme web sitesi. Hızlı ve güvenli şekilde video ve müzik indirin.

Twitter video indir, genel olarak bakıldığında diğer sosyal medya platformlarına oranla daha az video içerik barındırmasına rağmen Twitter için kullanıcıların merak ettiği konular arasında yer almaktadır. Twitter, ağırlıklı olarak metin içeriklerine yer veren bir platform olmasına rağmen içerisinde diğer içeriklere nazaran daha az bulunan video içerikleri için de bir koruma yöntemi uygulamaktadır. Bu yöntem ile birlikte içerisinde barındırdığı video içeriklerinin indirilmesini engellemektedir.

Çok popüler bir platform olan Twitter, içerisinde barındırdığı videoların indirilmesini engellerken şüphesiz ki diğer platformlar gibi kullanım sürelerini artırma hedefi doğrultusunda hareket etmektedir. Bu doğrultuda gerçekleştirilen engellemelerden biri olması kullanıcılar tarafından olumsuz karşılanırken, platformun koymuş olduğu bu engeli aşmak için birçok yöntem araştırılmakta ve denenmektedir. Özellikle bilgisayar üzerinden kullanım gerçekleştiren kişiler için farklı video indirme programları bu engeli kaldırma konusunda kullanılabilecek bir yöntem olarak görülürken her zaman başarılı sonuçlar vermemektedir. Bu durum göz önüne alındığında kullanıcılar, hem bilgisayar kullanımlarında hem de mobil kullanımlarda Twitter video indir işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilecek yöntemlere yönelmektedir.

Twitter Video İndir

Sosyal medya platformları tarafından daha fazla kullanım süresine sahip olmak ve kullanıcılar arasındaki etkileşimi daha üst seviyelere taşıyabilmek adına tercih edilen bazı engelleme yöntemleri, yeni hizmetlerin ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Bakıldığında Twitter video indir işlemi için uygulanan engelleme yöntemi de çok başarılı şekilde hizmet veren https://videoindir.net/  sitesinin doğmasına sebep olan temel unsurlardan olmuştur. Sitenin başarılı olarak nitelendirilmesi üreticileri tarafından değil de kullanıcıların yapmış oldukları geri dönüşler tarafından gerçekleştirildiği için güvenilirliğinin de son derece yüksek olmasını sağlamaktadır.

Sitenin sağlamış olduğu hizmetlerin çeşitliliği de tercih edilme sebepleri arasında sayılabilecek önemli konulardandır. Site yalnızca Twitter üzerinden gerçekleştirilecek olan indirme işlemleri için değil, diğer birçok platform üzerinden gerçekleştirilecek olan indirme işlemleri için de hizmet vermektedir. Bu sebeple sağlanan hizmetin çeşitliliği ve tümünün başarılı sonuç vermesi önemli bir kazanım olarak dikkat çekmektedir.

Twitter Videosu Nasıl İndirilir?

Sosyal medya platformlarına bakıldığında birçoğunun boş vakitlerde insanlara güzel zamanlar geçirmeyi öncelik haline getirdiği gözlemlenebilmektedir. Twitter da bir sosyal medya platformu olmasından dolayı insanlara güzel vakit geçirme hedefinde olan bir platformdur. Fakat Twitter’ın diğer platformlara nazaran biraz daha resmi ve bilgilendirici bir yönü de vardır. Dünyanın geneline bakıldığında tüm resmi kaynaklar kamuoyu bilgilendirmesini artık Twitter üzerinden gerçekleştirmektedir. Bu sebeple platformlar arasındaki önemi çok fazla artmaktadır. Bu kadar büyük öneme sahip olan bir platformun içerisinde bulunan içeriklerin indirilmesi, indirilen içeriklerin ise farklı platformlar aracılığıyla başka kullanıcılara gönderilmesi de son derece önemli olmaktadır. Bu doğrultuda bakıldığında Twitter video indir işlemi için izlenmesi gereken adımlar şu şekildedir:

  • Öncelikle Twitter hesabınıza giriş yapmak için Twitter internet sitesini veya Twitter mobil uygulamasını açınız.
  • İndirmek istediğiniz videoyu görüntülediğiniz hesaba giriş yapınız.
  • İndirmek istediğiniz videoyu bulunuz.
  • Videonun sağ alt kısmında yer alan butona tıklayınız.
  • İnternet sitesi üzerinden kullanımlar esnasında butona tıkladıktan sonra açılan menü içerisinden “Tweetin bağlantısını kopyala” seçeneğine tıklayınız.
  • Mobil uygulama üzerinden kullanımlar esnasında butona tıkladıktan sonra açılan menü içerisinden “Bağlantıyı Kopyala” seçeneğine tıklayınız.
  • Ardından https://videoindir.net/ sitesine giriniz.
  • Ana sayfada sitenin sunmuş olduğu hizmet çeşitliliğini göreceksiniz. Burada yer alan Twitter video indir butonuna tıklayınız.
  • Açılan sayfada kopyalamış olduğunuz bağlantıyı yapıştırmanız için bir kutucuk yer almaktadır. Bağlantıyı oraya yapıştırınız ve sağ kısımdaki indir butonuna tıklayınız.
  • Ardından indirmek istediğiniz videonun hangi görüntü kalitesi ile kaydedilmesini istediğinizi belirleyiniz ve ona tıklayınız.

Belirtilen adımların uygulanmasının ardından kullanmış olduğunuz cihaza video indirilecektir. Video indirme işlemi esnasında hata alan kullanıcıların bilmesi gereken önemli bir husus bulunmaktadır. İndirmek istediğiniz videonun herkese açık bir hesap tarafından paylaşılmış olması gerekmektedir. Gizli bir hesap tarafından paylaşılan ve takip ettiğiniz için sizin görüntüleyebildiğiniz bir videonun indirilebilmesi mümkün olmamaktadır. Bu sebeple öncelikli olarak herkese açık hesaplar tarafından paylaşılan videoları tercih etmenizi öneririz.

Nasıl Video İndiririm?

Farklı Sitelerden Video İndirin

Sınırsız kullanım, tamamen ücretsiz video indir. En hızlı şekilde sorunsuz video indirin.

Kullanmaya başla
1

İndirmek istediğiniz linki kopyalayın.

2

Yukarıdaki alana yapıştırın

3

İndir butonuna basın.

Farklı Sitelerden Video İndirin

Bu site sayesinde desteklenen sitelerden videolar indirebilirsiniz.

Desteklenen Servisler

9GAG, Snapchat, Soundcloud, Streamable, Substack, TED, Telegram, Threads, Tiktok, Tumblr, Twitch, Vimeo, VK, YouTube, X

Bu kaynaklardan ses dosyaları indirebilirsiniz

Eğer mümkünse müziği indirebilirsiniz.