Facebook Video indir

Ücretsiz olarak video indirme web sitesi. Hızlı ve güvenli şekilde video ve müzik indirin.

Facebook video indir, popüler sosyal medya platformlarından biri olan Facebook için ihtiyaç duyulan konuların arasında yer almaktadır. Sosyal medya platformlarının birçoğu video içeriklerine büyük önem verirken, Facebook da bu duruma paralel olarak hareket etmekte ve içeriklerinin yoğun bir kısmını videolar üzerinden sağlamaktadır.

Facebook içeriklerine bakıldığında birçok içeriğini kopyalamak ve indirmek mümkünken video içeriklerini indirmek mümkün gibi gözükmemektedir. Video içeriklerini indirmek için gerek web sitesi gerekse mobil uygulama üzerinde bir özellik veya seçenek bulunmamaktadır. Bu sebeple Facebook video indir işleminin yapılabilmesi için harici olarak bir web sitesi kullanılması gerekmektedir. Bu alanda hizmet veren web sitelerine bakıldığında içlerinden bazılarının işlemi başarılı bir şekilde gerçekleştirdiği bazılarının ise tam anlamıyla başarılı olamadığı gözlemlenmektedir. Bu gibi olumsuz durumlarla karşılaşmak istemeyen kullanıcılar için ise uzun süredir hizmet veren ve işlemi en başarılı biçimde gerçekleştiren web siteleri tercih edilmektedir.

Facebook Video İndir

Dünyanın en popüler sosyal medya platformlarına bakıldığında birçoğunun kullanıcıların platform üzerinde daha fazla vakit geçirmesini sağlamak adına içeriklerinin indirilmesine müsaade etmediği görülebilmektedir. Bu sebeple içeriklerin indirilmesi ve farklı uygulamalarla başkalarına aktarılması engellenmeye çalışılmaktadır. Fakat kullanıcılar tüm bu engellemelere rağmen içerikleri akıllı cep telefonlarına veya bilgisayarlarına indirebilmek için farklı yöntem arayışlarına girmektedir.

Tercih edilen yöntemler içerisinde en popüler olanlara bakıldığında ilk sıralarda https://videoindir.net/ sitesinin yer aldığı görülebilmektedir. Bu alanda hizmet veren pek çok sitenin aksine daha sade ve kullanılabilir bir ara yüze sahip olmasının yanı sıra sağlamış olduğu hizmeti kullanıcının tercih edeceği görüntü kalitelerine yönelik olarak gerçekleştirmektedir. Videonun da süresine bağlı olarak özellikle internet erişimi konusunda sıkıntı çeken ve çok sınırlı miktarda internet kullanımına sahip olan kişiler için alternatif seçenekler oluşturmaktadır. Bu gibi sebeplerden dolayı da kullanıcıların tercihlerinde ilk sıralarda yer almaktadır.

Facebook Videosu Nasıl İndirilir?

Facebook kullanımları esnasında görüntülenen video içeriklerinin indirilebilmesi için hizmet veren videoindir.net bilgisayar kullanıcıları tarafından kullanılabilmesinin yanı sıra mobil uygulamaya üzerinden erişim sağlayan kullanıcılar tarafından da basit bir şekilde kullanılmaktadır. Facebook video indir işlemini gerçekleştirmek için yapılması gerekenler şunlardır:

  • Öncelikle Facebook internet sitesini veya Facebook mobil uygulamasını açınız.
  • Bilgisayarınıza veya mobil cihazınıza indirmek istediğiniz videoyu görüntülediğiniz Facebook hesabına giriş yapınız.
  • İndirmek istediğiniz videoyu bulunuz. (İndirme işlemini yapabilmek için videonun herkese açık bir sayfa veya kişi tarafından paylaşıldığından emin olunuz.)
  • Bulduğunuz videonun sağ üst kısmında yer alan üç nokta simgesine tıklayarak seçeneklerin açılmasını sağlayınız.
  • Ardından bu seçenekler içerisinde yer alan “Bağlantıyı Kopyala” seçeneğine tıklayınız.
  • Hemen ardından https://videoindir.net/ adresine giriniz.
  • Ana sayfa üzerinde bulunan Facebook video indir butonuna tıklayınız.
  • Ardından açılan sayfada “Video adresini girin” isimli bölüme kopyalamış olduğunuz video bağlantısını yapıştırınız.
  • Ardından sağ kısımda bulunan indir butonuna tıklayınız.
  • Ardından açılan yeni sayfada indirmek istediniz videonun hangi görüntü kalitesiyle indirilmesini istediğinizi seçiniz ve indirme işlemini tamamlayınız.
Nasıl Video İndiririm?

Farklı Sitelerden Video İndirin

Sınırsız kullanım, tamamen ücretsiz video indir. En hızlı şekilde sorunsuz video indirin.

Kullanmaya başla
1

İndirmek istediğiniz linki kopyalayın.

2

Yukarıdaki alana yapıştırın

3

İndir butonuna basın.

Farklı Sitelerden Video İndirin

Bu site sayesinde desteklenen sitelerden videolar indirebilirsiniz.

Desteklenen Servisler

9GAG, Snapchat, Soundcloud, Streamable, Substack, TED, Telegram, Threads, Tiktok, Tumblr, Twitch, Vimeo, VK, YouTube, X

Bu kaynaklardan ses dosyaları indirebilirsiniz

Eğer mümkünse müziği indirebilirsiniz.